Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Стали відомі плани ужгородських комунальників на сьогодні, 5 травня

Стали відомі плани ужгородських комунальників на сьогодні, 5 травня


5-05-2017, 13:24
Стали відомі плани ужгородських комунальників на сьогодні, 5 травня
Працівники підприємства «Закарпателектробуд» сьогодні в Ужгороді продовжують встановлювати нові опори та світильники, монтувати лінію вуличного освітлення на вулиці Минайській. На вулицях В. Комендаря (Джамбула), Радванській, Осетинській, 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади (Єрмака) сьогодні проводять заміну ламп.

Працівники «УжАгроміксу» прибирають схили річки, косять схили на набережних Слов’янській, Київській, зелені зони на вулицях Електрозаводській, Шумній, Другетів, Собранецькій (біля пам’ятника "Україна-визволителям", поблизу кордону).
Зелені зони на площах Поштовій, Дружби Народів, Б. Хмельницького косять сьогодні працівники «АВЕ-Ужгород».

Працівники комунального підприємства КШЕП продовжують готувати основу проїжджої частини до поточного ремонту на вулиці Кошового.

Працівники «СемБілдінгу» сьогодні проводять фрезування проїжджої частини на вулицях В. Комендаря (Джамбула), Бородіна.

Підприємство КБК продовжує облаштовувати тротуари на вулицях Закарпатській, Собранецькій, готує до капітального ремонту вулицю Антонівську.

Також готують сьогодні до капітального ремонту внутрішньоквартальні території на вулиці Докучаєва, 4-6 та на вулиці Легоцького, 58.

Триває капітальний ремонт покрівлі житлового будинку на вулиці Айвазовського, 25, інформують у міськраді.
Вернуться назад