Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / Головні новини / ukrnet > У вихідні на Закарпатті проведуть вівчарів на полонину й дегустуватимуть вино

У вихідні на Закарпатті проведуть вівчарів на полонину й дегустуватимуть вино


5-05-2017, 12:03
У вихідні на Закарпатті проведуть вівчарів на полонину й дегустуватимуть вино
У суботу, 6 травня, в Дубовому на Тячівщині вже вчотирнадцяте пройде традиційне свято проводів вівчарів на полонину «Весняний полонинський хід». Початок о 12.00.

Святкова колона з гостей і вівчарів, учасників художньої самодіяльності з різних сіл району під звуки трембіт і закарпатські коломийки вирушить селищем до основної локації.

На території місцевого стадіону розгорнеться концертно-розважальна програма зі спортивними змаганнями, виставками робіт народних умільців, майстер-класами з народних ремесел і дегустацією виробів вівчарства.

В імпровізованій колибі вівчарі показуватимуть процес виготовлення сиру й вурди, а охочі зможуть придбати цю продукцію. Щоб ще яскравіше відтворити життя вівчарів на полонині, буде запалено вівчарську ватру, яка символізує здоров’я та захист від усякої біди.

Цієї ж суботи, а також у неділю, 7 травня, у Виноградові пройде XІI-й відкритий фестиваль виноградарів-виноробів «Угочанська лоза».

В суботу відбудеться екскурсія поїздом «Винний шлях Боржавською вузькоколійкою» (за маршрутом: м.Виноградів – с.Олешник– с.Шаланки – м.Виноградів), яка передбачає фольклорну програму на станції Олешник та відвідання дегустаційного залу Ференца ІІ Ракоці в селі Шаланки.

А в неділю, 7 травня, урочистості розпочнуться ходом святкової колони центральними вулицями Виноградова.

Відкриття фестивалю – о 13.30 у парку Перені. В рамках заходу пройде виставка-продаж виноробної продукції та творів образотворчого декоративно-прикладного мистецтва, конкурс серед виноробів на «Найкраще вино», майстер-класи, діятиме дитяче містечко та атракціони.

До всього на гостей чекає концертна програма (амфітеатр парку Перені) за участі народного артиста України Степана Гіги.
Вернуться назад