Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Закарпатець допоміг місцевим прикордонникам затримати нелегала

Закарпатець допоміг місцевим прикордонникам затримати нелегала


1-05-2017, 13:30
Закарпатець допоміг місцевим прикордонникам затримати нелегала
Про спільне з місцевим жителем затримання незаконного мігранта повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Сьогодні вночі місцевий житель села Новоселиця, що поблизу українсько-словацького кордону, саме повертався додому, коли його на околиці сусіднього села зупинив незнайомець азіатської зовнішності. Іноземець звернувся до водія з проханням за винагороду підвезти його до кордону зі Словаччиною, на що той погодився. Проте, розуміючи дійсні наміри свого «пасажира», свідомий житель прикордоння привіз його не до державного рубежу, а на відділ прикордонної служби «Новоселиця». Далі «мандрівником» уже зайнялись прикордонники, які й зясували, що нелегал дійсно мав намір порушити кордон, аби у пошуках кращої долі потрапити до Словаччини.

Наразі, затриманого доставлено у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону для встановлення особи та з’ясування обставин правопорушення. Після цього його справу буде передано до суду.
Вернуться назад