Закарпатський кореспондент > Культура / Останні новини / ukrnet > Великодні вихідні на Закарпатті доповнять тематичні виставки та вечірки

Великодні вихідні на Закарпатті доповнять тематичні виставки та вечірки


14-04-2017, 21:17
Великодні вихідні на Закарпатті доповнять тематичні виставки та вечірки
Закарпатцям та гостям краю пропонують цікаво провезти час у колі рідних та друзів. Зокрема, також можна в цей період доповнити святковий настрій тематичними заходами: кіно, виставками, вечірками.

У галереї "Ужгород" проходить пасхальна виставка закарпатських художників, а у Закарпатському обласному художньому музеї імені Йосипа Бокшая персональна виставка робіт Антона Ковача та виставка творів Ференца Семана, пише Varosh.

У суботу, 15 квітня, можна сходити в кінотеатр "Доміон", "5 елемент" чи "Перемога". Там показуватимуть мультфільм «Бебі Бос 3D», «Смурфики: Загублене містечко», або на фільми «Форсаж 8», «Ліки від щастя».

У неділю, 16 квітня, відвідайте вечірки Happy Easter y Panorama (Ужгород, 23:00), Easter Holiday від UTC (Ужгород, All Music Bar, 23:00), Easterika y KontraBass Night Club (Ужгород, 23:00), Easter Weekend y Magnum Club (Берегово, 22:00) або The Пасха у VIP Lounge (Хуст, 22:00).

Джерело
Вернуться назад