Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > В Ужгороді пройде фестиваль здорового способу життя

В Ужгороді пройде фестиваль здорового способу життя


12-04-2017, 17:05 В рамках "Сакура Фесту" запланований екологічний форум EcoDays. Він складається з трьох цікавих заходів: виставки «Uzhgorod Energy Expo», конференції з енергозбереження та фестивалю здорового способу життя.

В Ужгороді пройде фестиваль здорового способу життя


27-30 квітня у "Совиному гнізді" проходитиме ще один цікавий захід - EcoDays. Абсолютно нова ініціатива, за словами керівника КП "УжФест" Василя Крайняя, екологічний форум, який складається з трьох заходів: Міжнародної спеціалізованої виставки «Uzhgorod Energy Expo», де будуть представлені новітні матеріали та засоби для відновлювальної енергії, для екологічного будівництва й Міжнародної науково-практичної конференції з енергозбереження, де експерти галузі науково-популярно розтлумачать аспекти енергозбереження, зруйнують низку стереотипів, розкриють можливості грантових програм та новітніх енергоефективних технологій.

Пройде також фестиваль здорового способу життя, де працюватиме дитяча зона, food-court виключно зі здоровим харчуванням, велика спортивна зона, різноманітні лекції, ворк-шопи, майстер-класи.

Організатори запрошують до участі всіх, хто думає разом з ними в одному напрямку - виробників екопродуктів, хто хоче представити свою продукцію чи, можливо, познайомитися з продукцією інших.

Запрошують також приходити цілими родинами, обіцяють, що буде цікаво і дітям, і дорослим, інформують у міськраді.

В Ужгороді пройде фестиваль здорового способу життя

Вернуться назад