Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > В Мукачеві шахрайка видурила у людей півтори тисячі доларів

В Мукачеві шахрайка видурила у людей півтори тисячі доларів


3-04-2017, 14:51 Поліція Мукачева розпочала кримінальні провадження за фактами отримання грошей за виготовлення неіснуючих документів

В Мукачеві шахрайка видурила у людей півтори тисячі доларів


П'ятеро осіб, серед яких мешканці Мукачева та району, постраждали від шахрайських дій 34-річної мешканки міста Чоп Ужгородського району. Жінка обіцяла за певну суму виготовити угорські паспорти, оцінювала свої послуги від тисячі доларів США. Отримавши завдатки по 300 доларів від всіх своїх клієнтів, жінка зникла з поля зору потерпілих, через що вони звернулися до поліції Мукачева.

Поліція встановила особу підозрюваної та розшукала шахрайку. Відомості за всіма фактами слідчим Мукачівського відділу поліції внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочаті кримінальні провадження, що передбачені ч. 1 статті 190 ККУкраіни.

Поліція Мукачева звертається до громадян, якщо хтось став потерпілим внаслідок шахрайських дій 34-річної жінки, звертатися до Мукачівського відділу поліції за адресою: м. Мукачево вул. Я. Мудрого, 8 або за номерами телефону 03131-2-23-32 або 102.
Вернуться назад