Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Із 25 березня до 15 травня на Закарпатті - нерестова заборона на вилов риби

Із 25 березня до 15 травня на Закарпатті - нерестова заборона на вилов риби


29-03-2017, 18:11
Із 25 березня до 15 травня на Закарпатті - нерестова заборона на вилов риби
Попереджувальні таблички, які забороняють вилов риби на період весняно-літнього нерест , встановили сьогодні працівники департаменту міського господарства в Ужгороді поблизу водойм. Розмістили заборонні таблички на набережних річки Уж – поблизу обласної філармонії, ЗОШ №11 та 5, біля підвісного мосту у Боздоському парку, поблизу так званих «Чорних озер», «Кірпічки».

Відповідно до нормативних актів, встановлено заборону промислового та любительського рибальства, заборону на організацію змагань з рибальства, на добування водних живих ресурсів на час ходу риби на нерест, на проведення підводного полювання, на пересування плавучих засобів (човнів), на проведення днопоглиблювальних, вибухових та інших видів робіт, на добування будівельних матеріалів (видобування піщано-гравійної суміші, розчистку русел річок, днопоглиблення, берегоукріплення тощо). Дозволено виключно любительське рибальство за межами нерестовищ однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега у межах населеного пункту у дозволених місцях, інформує прес-служба Ужгородської міської ради.

Перелік місць, де можна ловити рибу на річці Уж:

- від підвісного мосту в селі Кам’яниця вверх по течії до автотранспортного мосту в Перечині;
- від автотранспортного мосту об’їзної дороги Ужгорода вверх по течії до пішохідного мосту в селі Оріховиця;
- від підвісного мосту ДПС на держкордоні зі Словаччиною вверх по течії до транспортного мосту на вулиці Баб’яка в Ужгороді.
Вернуться назад