Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > Росія заборонила перекази в Україну через іноземні платіжні системи

Росія заборонила перекази в Україну через іноземні платіжні системи


29-03-2017, 15:59 Рада Федерації схвалила закон, що забороняє грошові перекази з Росії до України через міжнародні платіжні системи. Закон повинен набути чинності через 30 днів після дня його офіційного опублікування.

Росія заборонила перекази в Україну через іноземні платіжні системи


Згідно із законом, у разі введення іноземною державою заборон щодо російських платіжних систем транскордонні перекази грошей будуть можливі з Росії в таку державу лише за умови, що оператор платіжної системи, оператори послуг платіжної інфраструктури прямо або опосередковано контролюються РФ.

Ці правила будуть поширюватися на перекази без відкриття банківського рахунку.

Банк Росії повинен буде розміщувати на своєму офіційному сайті інформацію про введення іноземними державами заборон щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані ЦБ. Передбачені законом обмеження будуть застосовуватися з дня розміщення регулятором таких відомостей.

Як повідомлялося раніше, в кінці жовтня 2016 року Україна заборонила діяльність ряду російських платіжних систем, в тому числі "Золотої Корони" і "Юністрім".

За підсумками 9 місяців минулого року, українці що працюють закордоном перерахували в Україну 3,259 млрд доларів, в тому числі з РФ - 758 млн доларів.

Джерело
Вернуться назад