Закарпатський кореспондент > Політика / Останні новини > Порошенко підписав закон щодо е-декларування для представників громадських організацій

Порошенко підписав закон щодо е-декларування для представників громадських організацій


28-03-2017, 07:37
Порошенко підписав закон щодо е-декларування для представників громадських організацій
Низка представництв інших держав в Україні назвали "кроком назад" поправки до закону щодо е-декларування. Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (№6172).

Відповідні дані містяться на сайті парламенту. Зазначається, що закон повернуто з підписом від президента сьогодні, 27 березня. 23 березня Верховна Рада ухвалила закон про внесення зміни до статті 3 закону України «Про запобігання корупції» (№6172), яка звільняє військовослужбовців рядового, сержантського, старшинського складів, молодшого офіцерського складу від подання е-декларацій і зобов'язує до цього представників громадських об'єднань.

Низка представництв інших держав в Україні назвали "кроком назад" поправки до закону щодо е-декларування. Вчора, 27 березня, голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав і направив на підпис президенту цей закон, - передає УНІАН.

Також в Адміністрації президента відбулась зустріч представників громадських організацій з президентом. Після зустрічі виконавчий директор Transparency International Україна Ярослав Юрчишин заявив, що Порошенко не ветуватиме зміни до закону про е-декларування, але готовий до можливого внесення поправок.
Вернуться назад