Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті затримали злочинну групу, яка обкрадала магазини

На Закарпатті затримали злочинну групу, яка обкрадала магазини


22-03-2017, 13:49 Поліція підозрює трьох юнаків віком 17-19 років у скоєнні щонайменше 5 крадіжок у Рахові

На Закарпатті затримали злочинну групу, яка обкрадала магазини


У Рахові з магазинів зникло кілька камер відеоспостереження, поліція опрацювала записи реєстраторів у тих частинах міста, де сталися крадіжки та встановила причетних до вчинення злочинів. Правоохоронці з’ясували, що крім камер підозрювані крали товари з холодильників, які стояли на вулиці біля магазинів.

Поліція встановила, що крадіжки в місті скоювали троє рахівчан віком 17-19 років. Усім членам цієї злочинної групи слідчі вже оголосили про підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб).

Частину речових доказів, зокрема дві камери відеоспостереження й частину продуктів поліція вже вилучила. Наразі слідством зібрано докази причетності даної групи до скоєння 5 крадіжок у місті. Триває досудове розслідування у справі. Вирішується питання про обрання фігурантам справи міри запобіжного заходу, інформують у поліції області.
Вернуться назад