Закарпатський кореспондент > Культура / Останні новини / ukrnet > Новий сезон мистецьких заходів в Ужгороді відкрила виставка львівських художників (ВІДЕО)

Новий сезон мистецьких заходів в Ужгороді відкрила виставка львівських художників (ВІДЕО)


21-03-2017, 14:41 В обласному центрі Закарпаття запроваджують проведення виставок художників із всіх куточків України, а також митців-українців польського, румунського, словацького і венгерського походження.

Новий сезон мистецьких заходів в Ужгороді відкрила виставка львівських художників (ВІДЕО)


В атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради започатковують проведення виставок провідних художників із усіх областей України й АР Крим, а також митців-українців словацького, угорського, румунського і польського походжень. Проект підтриманий управлінням культури Закарпатської облдержадміністрації, Благодійним фондом «Мистецька співдружність «Сьогодні», Європейським конгресом українців, генеральними консульствами Словаччини, Угорщини, Румунії та Польщі. Мистецький проект розрахований на два роки і стартував із виставки «Genesis» — від львівських майстрів пензля. Детальніше в сюжеті "Ужінформ":Фото: скрін із відео.
Вернуться назад