Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Небезпечні гори: закарпатські рятувальники знайшли лижника, що заблукав на Драгобраті (ФОТО)

Небезпечні гори: закарпатські рятувальники знайшли лижника, що заблукав на Драгобраті (ФОТО)


21-03-2017, 10:46 Через погіршення погодних умов 25-річний рахівчанин втратив орієнтир і заблукав. Завдяки пильності власника готелю, в якому зупинився молодик, його відсутність вчасно помітили, чим, можливо, і врятували його життя.

Небезпечні гори: закарпатські рятувальники знайшли лижника, що заблукав на Драгобраті (ФОТО)


20 березня о 19:30 до підрозділів ДСНС Закарпаття надійшло повідомлення про те, що в районі гори Драгобрат Рахівського району, катаючись на лижах, заблукав 25-річний парубок.

Про цю пригоду сповістив рятувальникам власник готелю, де зупинився молодий чоловік. Він повідомив гірським рятувальникам, що підйомник, на якому хлопець піднімався до початку гірськолижної траси, припинив роботу о 17:00, тож лижник мав би спуститись до бази відпочинку, однак хлопця не було.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт було направлено Ясінянське гірське пошуково-рятувальне відділення у складі 4 професіоналів. О 20:30 громадянина було знайдено та доправлено до турбази. Медичної допомоги він не потребував.

За словами самого лижника, яким виявився мешканець м. Рахова, під час катання на лижах через погіршення погодних умов він втратив орієнтир та з’їхав у бік від гірськолижної траси.

На щастя, пильність власника готелю та оперативність дій гірських пошуковців врятували хлопцеві здоров’я, а можливо навіть і життя, повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.

Небезпечні гори: закарпатські рятувальники знайшли лижника, що заблукав на Драгобраті (ФОТО)Вернуться назад