Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини / ukrnet > Закарпатські прикордонники затримали чотирьох марокканців-нелегалів

Закарпатські прикордонники затримали чотирьох марокканців-нелегалів


19-03-2017, 11:09
Закарпатські прикордонники затримали чотирьох марокканців-нелегалів

Учора ввечері, 18 березня, оперативні підрозділи Західного регіонального управління Держприкордонслужби виявили та затримали чотирьох громадян Марокко. Крім того, затримали також ймовірного організатора переправлення громадянина України.

У рамках реалізації попередньої інформації біля населеного пункту Астей прикордонниками був зупинений автомобіль марки «Рено» польської реєстрації. В салоні автівки знаходилось 4 іноземців без документів, зі слів громадян Марокко.

Під час перевірки та відбору пояснень було з’ясовано, що іноземці проходили навчання в одному з вищих навчальних закладів міста Харкова та мали намір незаконно потрапити до Угорщини.

За фактом відносно затриманого водія, громадянина України, який перевозив мандрівників направлено повідомлення про виявлення кримінального правопорушення за ст. 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Наразі проводяться подальші перевірочні заходи.
Вернуться назад