Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > З початку року закарпатці отримали понад 27 тисяч адміністративних послуг

З початку року закарпатці отримали понад 27 тисяч адміністративних послуг


17-03-2017, 14:40 Загальна кількість наданих адміністративних послуг органами ДФС у Закарпатській області протягом січня-лютого становить 27,2 тис. З них 24,1 тис. – у Центрах обслуговування платників.

З початку року закарпатці отримали понад 27 тисяч адміністративних послуг


Наразі у 10 ЦОП області працюють 64 працівники. Найчастіше фахівці Центрів надавали послугу видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Зокрема, протягом січня-лютого 2017 року видано органами ДФС Закарпаття видано 15,6 тис. реєстраційних номерів. З них у ЦОП – 13,7 тис.

Статистика свідчить, що 88,6% послуг закарпатцям надано саме в ЦОП, адже в Центрах створені всі умови для якісного надання комплексу адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники без черги, у зручний для них час, мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію, адміністративні послуги, скористатися інформаційними стендами, які допомагають відвідувачам оформити заяви та декларації, дають можливість ознайомитися з новаціями податкового законодавства, законодавства щодо ЄСВ тощо.

Детальну інформацію про роботу ЦОП – територіальних органів ДФС у Закарпатській області та перелік послуг, що надаються ними, можна переглянути за посиланням: http://zak.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.
Вернуться назад