Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > В Ужгороді лікар у черговий раз визнав п'яного водія - тверезим (ВІДЕО)

В Ужгороді лікар у черговий раз визнав п'яного водія - тверезим (ВІДЕО)


16-03-2017, 14:12 У вівторок ужгородські патрульні у мікрорайоні Підлипники за порушення ПДР зупинили сріблясту Шкоду. Спілкуючись з водієм вони помітили у нього явні ознаки сп’яніння.

В Ужгороді лікар у черговий раз визнав п'яного водія - тверезим (ВІДЕО)


Полісмени, за згоди водія, освідували його на Драгері, однак з результатом тесту у 0,87 проміле, при дозволених законом 0,2, водій не погодився і забажав пройти тест у Закарпатському обласному наркологічному диспансері.

Приїхавши на освідування поліцейські, будучи присутніми під час «продувки» на приладі, побачили результат у 0,69 проміле.

Однак, на їхнє здивування, лікар у своєму висновку вказав, що водій тверезий, відпустивши його та дозволивши йому далі керувати автівкою.

Полісмени згадали, що раніше цей самий лікар вже приймав подібні рішення – при перевищенні допустимої норми у декілька разів зазначав у висновках, що водії тверезі.Інформація Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева.
Вернуться назад