Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Не на того натрапив: на Закарпатті прикордоннику знову запропонували хабара

Не на того натрапив: на Закарпатті прикордоннику знову запропонували хабара


16-03-2017, 11:29 Таким способом українець намагався отримати дозвіл на несанкціонований розворот у пункті пропуску "Тиса"

Не на того натрапив: на Закарпатті прикордоннику знову запропонували хабара


Вчора, 15 березня, військовослужбовцями Чопського прикордонного загону було зафіксовано та припинено чергову спробу дачі хабара. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Прямуючи на виїзд з України на автомобілі польської реєстрації, наш співвітчизник запропонував прикордонному наряду грошові кошти за несанкціонований розворот у пункті пропуску без виїзду до Угорської Республіки.

З метою прийняття правового рішення щодо можливих ознак злочину, передбаченого ч.1 статті 369 ККУ "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі", про даний факт було повідомлено Ужгородський відділ ГУНП у Закарпатській області.

Керівництво Чопського прикордонного загону черговий раз звертається до учасників міжнародного руху з проханням не порушувати чинне законодавство України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Держприкордонслужби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.
Вернуться назад