Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Трагедія на Ужгородщині: через рубку дерев загинула людина

Трагедія на Ужгородщині: через рубку дерев загинула людина


15-03-2017, 12:13 Офіційну інформацію щодо трагічного випадку надала прес-служба Закарпатського ОУЛМГ. Згідно з повідомленням, потерпілий не був їхнім працівником і рубка проводилась незаконно.

Трагедія на Ужгородщині: через рубку дерев загинула людина


У понеділок, 13 березня, в ДП "Ужгородське лісове господарство", у кварталі 1 виділу 7, жителі села Циганівці незаконно рубали дерева, які постраждали від вітровалу. У результаті чого один із людей отримав смертельну травму і помер на місці незаконної рубки.

Працівниками лісової охорони оглянуто місце нещасного випадку, виявлено незаконно заготовлені вітровальні та вітроломні дерева породи бук в кількості 5 штук, про що складено акт огляду місця вчинення правопорушення лісового законодавства.

У відомстві наголосили, що у даному місці лісове господарство не проводить жодні лісогосподарські заходи. Потерпілий не є працівником ДП "Ужгородське лісове господарство" та вказівки і відповідного дозволу на проведення рубки й розчищення не отримував. Матеріали розслідування нещасного випадку знаходяться у відділі Нацполіції.
Вернуться назад