Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Вчені виявили, що найкраще підвищує працездатність

Вчені виявили, що найкраще підвищує працездатність


9-03-2017, 21:02 Вчені з Університету штату Орегон вирішили дослідити, як сексуальне життя впливає на професійну сферу. Участь в експерименті взяли 159 людей середнім віком 32 роки. Всі учасники були у шлюбі, жили з чоловіком чи дружиною і працювали не менше 30 годин тиждень в освітній, фінансовій, торговельній, оборонній сферах, повідомляє news.platfor.ma.
Вчені виявили, що найкраще підвищує працездатність

“Секс являє собою буденну деталь домашнього життя і впливає як на настрій, так і на загальне фізичне і психологічне благополуччя, – кажуть вчен. – Ми хотіли первірити зв’язок статевого життя та настрою з роботою”.

Протягом двох тижнів випробовувані заповнювали онлайн-опитувальник тричі на день у будні дні. Ці дані фіксували, скільки сексуальних контактів люди мали за добу, а також їх настрій, зацікавлення в роботі і атмосферу вдома. Результати показали, що між статевим актом напередодні робочого дня і задоволенням від праці є прямий взаємозв’язок. Тобто праця здавалася більш приємною тим, в кого був секс, аніж аскетам. Також вчені з'ясували, що сімейні конфлікти після робочого дня знижують ймовірність статевих стосунків з партнером у найближчу добу.

За словами дослідників, зв'язок статевих контактів з настроєм виявлявся і раніше, однак їх вплив на роботу залишався неясним. Дані цієї роботи свідчать про те, що секс позитивно впливає на сприйняття робочого процесу, і це можуть використовувати як співробітники, так і роботодавці.

Нагадаємо, що у Швеції на законодавчому рівні запропонували ввести під час робочого дня перерву на секс.
Вернуться назад