Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > "Чекайте, ми повернемося з перемогою". Бійці АТО зворушливо привітали жінок із 8 Березня з передової (ВІДЕО)

"Чекайте, ми повернемося з перемогою". Бійці АТО зворушливо привітали жінок із 8 Березня з передової (ВІДЕО)


8-03-2017, 11:15
"Чекайте, ми повернемося з перемогою". Бійці АТО зворушливо привітали жінок із 8 Березня з передової (ВІДЕО)


Прес-центр штабу АТО оприлюднив відео із привітаннями до 8 Березня від українських військових, які захищають Україну на сході від бойовиків та російської армії.

Вони побажали українським жінкам якнайшвидшого повернення додому їхніх близьких з фронту. Також вони звернулися й до своїх коханих жінок, сестер й матерів, яким побажали своєю чергою терпіння.

Крім того, бійці привітали й жінок, які зараз несуть службу на сході і захищають суверенітет та територіальну цілісність України, й волонтерів."Ми їх переможемо", - запевнили військові, додавши, що неодмінно повернуться додому з перемогою.Нагадаємо, напередодні свята президент України Петро Порошенко зустрівся із жінками, які воюють в зоні АТО. Нині у Збройних Силах служать понад 50 тисяч жінок, із них дві тисячі стали учасниками бойових дій. Порошенко подякував їм за патріотизм, відвагу й рішучість.
Джерело
Вернуться назад