Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Завод "Єврокар" запустить виробництво нового кросовера: оприлюднено вартість

Завод "Єврокар" запустить виробництво нового кросовера: оприлюднено вартість


7-03-2017, 19:15 Завод "Єврокар" (Соломоново Закарпатської обл.). що випускає автомобілі Skoda та входить до групи компаній "Атолл Холдинг", 9 березня офіційно презентує початок виробництво кросовера Skoda Kodiaq, повідомляє прес-служба Федерації роботодавців автомобільної галузі.
Завод "Єврокар" запустить виробництво нового кросовера: оприлюднено вартість

Згідно з повідомленням, Skoda Kodiaq - перший SUV в лінійці Skoda (світова прем'єра відбулася 1 вересня 2016 року в Берліні), на ринку України буде представлений в двох комплектаціях Ambition і Style.

Для нової моделі доступні 4 повнопривідні версії з двома видами бензинових двигунів 1,4 TSI / 110 кВт і 2,0 TSI / 132 кВт, і двома дизельними двигунами 2.0 TDI / 110 кВт і 140 кВт.

Ціна SKODA Kodiaq для базової комплектації Ambition
(з бензиновим двигуном 1,4 л і шестиступінчастою коробкою DSG) еквівалентна $ 27,21 тис., в комплектації Style з бензиновим 2-літровим двигуном, повним приводом і семиступінчастою коробкою DSG - $ 32,51 тис.
Вернуться назад