Закарпатський кореспондент > ukrnet > На Закарпатті чиновника затримали під час одержання 18 тисяч гривень хабара

На Закарпатті чиновника затримали під час одержання 18 тисяч гривень хабара


7-03-2017, 15:34 Сьогодні було задоволено клопотання про відсторонення хабарника від виконанння обов'язків головного державного інспектора Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Закарпатській області

На Закарпатті чиновника затримали під час одержання 18 тисяч гривень хабара


За клопотанням прокуратури відсторонено від виконання обов`язків головного державного інспектора Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Закарпатській області, затриманого під час одержання хабара. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Сьогодні слідчим суддею Хустського районного суду розглянуто та задоволено погоджене Хустською місцевою прокуратурою клопотання СВ Хустського ВП про відсторонення затриманого раніше за підозрою у одержанні неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України) головного державного інспектора Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Закарпатській області.

Чиновника було затримано під час отримання ним неправомірної вигоди (хабара) у загальній сумі 18 000 грн.

Також, слідчим суддею винесено ухвалу, якою відхилено клопотання слідчого про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, та відносно останнього обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Із вищенаведеним рішенням прокуратура не погодилась та подала до Апеляційного суду скаргу про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Довідково: за вчиненнякримінальногоправопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України,передбаченопокарання у виглядіпозбавленняволіна строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна,без можливостізвільнення особи від відбування покарання з визначенням іспитового строку(ст.75 КК України) чи призначення особі більш м'якого покарання, ніж передбачено законом (ст.69 КК України).

Вернуться назад