Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > Ввезення в Угорщину наркотиків закарпатським митником: розпочато службове розслідування

Ввезення в Угорщину наркотиків закарпатським митником: розпочато службове розслідування


6-03-2017, 12:53 У Закарпатській митниці відреагували на резонансну подію. Нагадаємо, сьогодні стало відомо про затримання українського митника угорськими правоохоронцями

Ввезення в Угорщину наркотиків закарпатським митником: розпочато службове розслідування


Керуючись Законом України «Про державну службу», Закарпатською митницею ДФС розпочато службове розслідування щодо працівника митного посту «Залізничний», що може мати відношення до ввезення в Угорщину партії наркотичної речовини.

Наказ про проведення дисциплінарного провадження та відсторонення від виконання обов’язків посадової особи митниці вже підписано в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС.

Як того вимагає Закон, за підсумками розслідування, встановлення у діях службової особи дисциплінарного проступку, наявності вини, його характеру і тяжкості до нього буде застосоване дисциплінарне стягнення.

Зауважимо, що працівник відділу митного оформлення «Батєво» затриманий правоохоронними органами Угорщини та підозрюється у незаконному переміщенні через державний кордон 4-ох кг марихуани. Зважаючи на те, що відповідні дії мають ознаки порушення Присяги державного службовця, Закон передбачає звільнення з посади державної служби як винятковий вид дисциплінарного стягнення, повідомляє ДФС у Закарпатській області.


Вернуться назад