Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / Головні новини / ukrnet > До уваги ужгородців: 1 березня в Ужгороді перекриють вулицю

До уваги ужгородців: 1 березня в Ужгороді перекриють вулицю


28-02-2017, 16:30
До уваги ужгородців: 1 березня в Ужгороді перекриють вулицю
Завтра, 1 березня, з 9 години ранку буде перекрито рух автотранспорту на вулиці Лучкая в Ужгороді у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на каналізаційній мережі.

В середу, 1 березня, працівниками дільниці водопровідної мережі КП «Водоканал м. Ужгород» проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи водопровідних та каналізаційних мереж по вулиці Лучкая. В зв’язку з цим, протягом дня, буде перекрито проїзд по вулиці Лучкая (від вулиці Корзо до кафедрального собору) і, відповідно, прилеглих до неї провулків.

Прохання до автоводіїв, не залишати свій автотранспорт на узбіччі вулиці Лучкая або відігнати його до 8:00 (1 березня), щоб не перешкоджати проведенню аварійно-відновлювальних робіт.

Для запобігання утворенню заторів в центрі міста, зокрема в районі площі Корятовича, рекомендуємо автоводіям заздалегідь планувати свій маршрут враховуючи дану інформацію.

Ускладнення автомобільного руху будуть зняті одразу ж по завершенню робіт.
Вернуться назад