Закарпатський кореспондент > Культура / Останні новини > "І знову про любов…" музикуватиме камерно-інструментальний ансамбль "Угорські мелодії"

"І знову про любов…" музикуватиме камерно-інструментальний ансамбль "Угорські мелодії"


23-02-2017, 17:49 Прихід весни особливо надихає на творчість, на романтичні почуття, мрії і сподівання. Тож і не дивно, що в один із останніх лютневих днів камерно-інструментальний ансамбль "Угорські мелодії" виступить із програмою "І знову про любов…".

"І знову про любов…" музикуватиме камерно-інструментальний ансамбль "Угорські мелодії"


Народні пісні і танці, арії і дуети з відомих оперет, шедеври світової музичної класики якнайкраще відповідають тому весняному настрою, який вже давно відчувається у повітрі.

Отже, 26 лютого у Закарпатській обласній філармонії гратимуть і співатимуть Оніка Нодь (сопрано), Анжеліка Гербер (альт, цитра), Іштван Халус (тенор), Андрій Свид (тенор, контрабас), Євген Цанько (акордеон), Вільям Варга (кларнет) та ін. А додасть угорського колориту танцювальна пара у складі Андріани Торбич та Іштвана Кекерченя.

Керівник колективу – лауреат міжнародних конкурсів Діана Гавата (віолончель). У програмі також візьме участь солістка Закарпатської обласної філармонії Катерина Гажо (орган), повідомляє Управління культури Закарпатської ОДА.

Концерт відбудеться у рамках проекту "Музика вихідного дня". Початок о 16.00.
Вернуться назад