Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > В Ужгороді студенти вигадали крадіжку, щоб не відповідати за втрачені гроші і документи

В Ужгороді студенти вигадали крадіжку, щоб не відповідати за втрачені гроші і документи


23-02-2017, 09:30
В Ужгороді студенти вигадали крадіжку, щоб не відповідати за втрачені гроші і документи
Як виявили оперативники Ужгородського відділу поліції, заява студентів про крадіжку в Ужгороді є вигадкою, передає відділ комунікації поліції Закарпатської області.

У вівторок, 21 лютого, до поліції звернулося двоє студентів з Ужгорода. Вони повідомили, що перебували на набережній Незалежності біля транспортного мосту, коли на них напало двоє невідомих та відібрали особисті речі. Відповідно до заяви у 20-річного ужгородця відібрали сумку, де лежали паспорт, студенський квиток, кредитні картки та 1500 гривень. У його товариша, 23-річного студента, нібито відібрали гаманець з пропуском у гуртожиток, 200 гривень, кредитні картки та документ з навчального закладу.

Співробітники кримінальної поліції Ужгорода провели оперативно-розшукові заходи та встановили, що студенти втратили свої речі з власної необережності, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. Історію про крадіжку вони вигадали, щоб уникнути конфлікту з батьками.

Поліція вирішує питання про порушення кримінального провадження за даним фактом, відповідно до ст. 383 Кримінального кодексу України, тобто завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину.

Таке правопорушення карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.
Вернуться назад