Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Генконсул Словаччини в Ужгороді завершила дипломатичну місію в Україні

Генконсул Словаччини в Ужгороді завершила дипломатичну місію в Україні


22-02-2017, 14:12 Янка Буріанова перебувала на цій посаді з вересня 2012 року. На Закарпатті особливої уваги приділяла діяльності словацьких шкіл в Ужгороді та становищу в системі шкільної освіти міста і області.

Генконсул Словаччини в Ужгороді завершила дипломатичну місію в Україні


Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Буріанова завершила дипломатичну місію в Україні. Вона прийшла працювати у нелегкі часи, і йде у не менш важкий час. Однак, перебуваючи на відповідальній посаді, намагалася зробити все для зміцнення дружніх контактів між Словацькою Республікою та Україною в галузях культури, науки та політики.

Янка Буріанова брала участь в міжнародному українсько-словацькому проекті "Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduc" між Словацькою Республікою та Україною. Його мета - у запровадженні сучасних, інноваційних методів навчання для студентів і викладачів в школах і університетах.

Джерело
Вернуться назад