Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті знято обмеження руху фур на трасі "Мукачево-Рогатин"

На Закарпатті знято обмеження руху фур на трасі "Мукачево-Рогатин"


21-02-2017, 17:03 Через негоду вранці було прийнято рішення обмежити рух великовагового транспорту на трасі "Київ-Чоп". У другій половині дня обмеження зняли.

На Закарпатті знято обмеження руху фур на трасі "Мукачево-Рогатин"


З другої половини вівторка обмеження руху великовагового автотранспорту по трасі «Київ – Чоп», яке було запроваджене зранку через негоду, знято.

– Автодорожня техніка розчистила проблемні ділянки дороги від снігу й слякоті, а рятувальні тягачі розблокували проїзд на серпантині біля с.Залужжя та на підйомі біля с.Пістрялово (Мукачівський район), зазначає голова ОДА Геннадій Москаль. – Крім того, розблоковано рух фур на окружній Ужгородській трасі, що веде до вантажного терміналу МПП «Ужгород – Вишнє Нємецке» на українсько-словацькому кордоні.

Оскільки інтенсивний снігопад припинився, автодорога більш-менш чиста від снігу, прийнято рішення розблокувати рух вантажівок по всій території Закарпаття. Проїзд через чотири перевали на адміністративній межі області вільний для будь-якого автомобільного транспорту.

Читайте також: Десятки вантажівок застрягли у снігових наметах на околиці Ужгорода (ВІДЕО)
Вернуться назад