Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > Українцям перерахують субсидії через подорожчання світла

Українцям перерахують субсидії через подорожчання світла


20-02-2017, 13:41 Розмір субсидій, які нараховують органи соціального захисту в якості часткової компенсації вартості комунальних послуг, в березні буде переглянутий і перерахований у зв'язку з плановим підвищенням тарифів на електроенергію.

Українцям перерахують субсидії через подорожчання світла


Про це у Facebook повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

"У березні 2017 року проведено перерахунок розміру субсидії для всіх її одержувачів у зв'язку з плановим підвищенням цін на електроенергію. При цьому різниця, обумовлена зміною тарифів на тепло, буде компенсована",– мовиться у повідомленні уряду.

Зазначається, що перерахунок субсидій здійснюється органами соціального захисту населення автоматично після завершення опалювального сезону без додаткового звернення громадян.

"Доплата буде проведена через особові рахунки громадян в теплопостачальних організаціях, які зобов'язані за результатами опалювального сезону зробити перерахунок і відобразити всю необхідну інформацію в платіжці",– наголошується в повідомленні Кабміну.

Субсидіантам, яким рахунок за опалення теплопостачальні підприємства формують за нормою із врахуванням фактичної темпера...

Опубликовано Урядовий портал 20 февраля 2017 г.


Джерело
Вернуться назад