Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / Головні новини / ukrnet > В Ужгороді з концертом виступить "Океан Ельзи": квитки вже в продажі (АНОНС)

В Ужгороді з концертом виступить "Океан Ельзи": квитки вже в продажі (АНОНС)


17-02-2017, 21:31 В Ужгороді з концертом виступить "Океан Ельзи": квитки вже в продажі (АНОНС)
Великий "Світовий тур ОЕ" на підтримку дев’ятого альбому "Без меж", що почався 17 травня 2016 року у Маріуполі, вже перетнув позначку у 2/3 та відкриває третю, заключну, частину концертами в Австралії. До речі, вперше в історії групи виступи пройдуть на 5-му континенті. Мельбурн та Сідней приймають український Океан з альбомом "Без меж".
Загалом третя частина World Tour OE пройде по 3 континентам.

Після Австралії, музиканти відіграють концерти у Німеччині в середині лютого, а з березня вирушать до Північної Америки (США, Канада). В квітні новий альбом на концертах почують в Празі, Парижі, Лондоні, Дубліні, Таллінні, Ризі, Тель-Авіві, Амстердамі та в 11 містах України.

Один з концертів запланований в Ужгороді на 1 червня 2017 року. Стартує дійство о 20.00 на стадіоні "Авангард". Квитки вже в продажі на сайті kasa.in.ua. Наразі в продажі є квитки двох цінових пропозицій за 200 і 350 гривень (Фан-зона 1 та Фан-зона 2).

В Ужгороді з концертом виступить "Океан Ельзи": квитки вже в продажі (АНОНС)

Джерело
Вернуться назад