Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини > Збірна України здобула срібло чемпіонату світу у жіночій естафеті

Збірна України здобула срібло чемпіонату світу у жіночій естафеті

17-02-2017, 17:58 Під час жіночої естафети на чемпіонаті світу з біатлону збірна України завоювала срібну нагороду.

На першому етапі за українську команду виступала Ірина Варвинець, яка використала лише один додатковий патрон, однак через невисоку швидкість передала естафету сьомою.

У свою чергу, Юлія Джима на наступному етапі допустила по одному промаху на двох вогневих рубежах, але значно покращила результат збірної України, передавши естафету на третьому місці.

Відмінний етап провела 22-річна Анастасія Меркушина, яка використала один додатковий патрон і вивела збірну України на друге місце під час третього етапу.

На фінальному етапі естафети Олена Підгрушна відпрацювала без промахів і зуміла зберегти другу позицію, не залишивши шансів лідерам французької і чеської збірних.

Золото естафети здобула збірна Німеччини, бронзу - збірна Франції.

Срібна нагорода у жіночій естафеті стала першою для української команди на чемпіонаті світу в австрійському Хохфільцені. Впродовж поточного сезону збірна України здобувала бронзу, а також була двічі була четвертою під час жіночих естафет на етапах Кубку світу.