Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Москаль вважає, що блокування залізничного сполучення з ОРДЛО не відіб’ється на енергопостачанні Закарпаття

Москаль вважає, що блокування залізничного сполучення з ОРДЛО не відіб’ється на енергопостачанні Закарпаття


17-02-2017, 11:16 Через блокування залізничного сполучення з окупованими територіями на Донбасі та введення особливих заходів у енергетиці України в Закарпатську ОДА масово звертаються підприємці, що мають замкнутий цикл виробництва й залежать від безперервного енергопостачання.

Москаль вважає, що блокування залізничного сполучення з ОРДЛО не відіб’ється на енергопостачанні Закарпаття


Люди просять роз’яснити, чи плануються на Закарпатті віяльні відключення електроенергії, і як це вплине на їхню роботу.

– У відповідь на такі звернення роз’яснюємо, що левову частку електроенергії Закарпаття отримує з Бурштинської теплоелектростанції (Івано-Франківська область), – заявляє Геннадій Москаль. – Бурштинська ТЕС працює на вугіллі шахти «Павлоградської» поблизу м.Дніпро, а також на природному газі та мазуті.

Усі ці енергоносії добуваються на території, підконтрольній Україні, а отже робота ТЕС, яка передає надлишок електроенергії в Єдині енергетичні системи України, не залежить від вугілля марки «Антрацит» із тимчасово окупованих частин Луганської та Донецької областей.

Тому ніяких віяльних відключень на Закарпатті у зв’язку з особливими заходами в енергетиці не планується.
Вернуться назад