Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Рух автобуса вулицями Ужгорода завдяки системі GPS можна відстежити через мобільний телефон

Рух автобуса вулицями Ужгорода завдяки системі GPS можна відстежити через мобільний телефон


16-02-2017, 19:13
Рух автобуса вулицями Ужгорода завдяки системі GPS можна відстежити через мобільний телефон
Рух автобуса можна відслідковувати, маючи мобільний телефон і доступ до Інтернету, повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

На офіційному сайті Ужгородської міської ради у розділі «Громадський транспорт» є вся інформація: коли найшвидше прибуде транспорт, через скільки хвилин будуть кілька наступних, можна визначити потрібний маршрут, з’ясувати, автобусом якого номеру краще скористатися, де, за потреби і на який маршрут пересісти.

Покрокова інструкція - за покликанням ТУТ:

1. Відкрити сторінку сайту Ужгородської міської ради http://rada-uzhgorod.gov.ua/
2. Зайти у розділ Громадський транспорт http://rada-uzhgorod.gov.ua/gromadskyj-transport/(вгорі по центру сторінки, білі літери на чорному тлі).
3. Обрати потрібний номер маршруту.
4. Зі списку зупинок обрати ту, де ви знаходитеся чи яка є до вас найближчою.
5. Натиснути на карті графічне зображення автобуса і дізнатися, через скільки хвилин він буде на цій зупинці, а також, коли приїдуть інші «маршрутки», які проїжджають біля цієї зупинки.

Так можна дізнатися не лише, коли найшвидше прибуде транспорт, а й через скільки хвилин будуть кілька наступних. Отож можна спланувати, до прикладу, чи вже поспішати на зупинку, чи ще затриматися в кафе, магазині, з друзями тощо.

Тим же, хто не має сучасних гаджетів із підключенням до Інтернету, можна поцікавитися в інших, якщо хтось поруч теж очікує поїздку. Насамперед варто звертатися до молодих людей, бо абсолютна більшість із них користуються постійним доступом до Інтернету.

На цій же сторінці http://rada-uzhgorod.gov.ua/gromadskyj-transport/ можна скористатися і можливістю визначити потрібний маршрут, з’ясувати, автобусом якого номеру краще скористатися, де, за потреби і на який маршрут пересісти.

Нагадаємо, Ужгородська міська рада в умовах конкурсу на перевезення встановила вимогу обладнати кожен автобус GPS-системою саме для зручності пасажирів.
Вернуться назад