Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті протягом минулого року соціальною допомогою скористалися 8 тисяч сімей (ВІДЕО)

На Закарпатті протягом минулого року соціальною допомогою скористалися 8 тисяч сімей (ВІДЕО)


14-02-2017, 13:53 На Закарпатті протягом минулого року соціальною допомогою скористалися 8 тисяч сімей (ВІДЕО)Ніхто не застрахований від складних життєвих ситуацій. Саме для підтримки сімей, молоді та дітей, що опинилися у скруті, у області функціонує система закладів соцобслуговування.

З метою надання допомоги сім’ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, сьогодні на Закарпатті функціонує ціла система закладів соціального обслуговування.

Це Закарпатський обласний центр соціально-психологічної допомоги у місті Ужгород, обласний центр матері та дитини, гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Перечині. А також центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями в місті Мукачево.

Впродовж 2016-го року соціальними послугами скористалися понад 8 000 сімей. Допомогу населення отримує за місцем проживання та за результатами проведення оцінки потреб таких родин. Детальніше у сюжеті "Ужінформ":


Вернуться назад