Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Мережею шириться ВІДЕО з військовою технікою, що рухається в бік Закарпаття: це спланована акція, заспокоює Міноборони Словакії

Мережею шириться ВІДЕО з військовою технікою, що рухається в бік Закарпаття: це спланована акція, заспокоює Міноборони Словакії


11-02-2017, 13:33 Більше 200 тисяч користувачів переглянули відео, записане вчора ввечері одним з користувачів у мережі Facebook. На ньому зображена іноземна військова техніка, а саме як вона проходить над залізничним мостом в Сабінов, що знаходиться в 150 км від Закарпаття.
Мережею шириться ВІДЕО з військовою технікою, що рухається в бік Закарпаття: це спланована акція, заспокоює Міноборони Словакії

На відео можна побачити американські транспортерів Бредлі, командирську машину M 577 та військову вантажівку FMTV.

В коментарях нижче з'являються різні домисли, наприклад, що поїзд таємно перевозить направлені української армії танки для війни проти росіян.

Toto nam dnes šlo cez Sabinov

Опубликовано Robert Petrik 9 февраля 2017 г.

"Це військові та військова техніки американської армії. Вони повертаються з Польщі на свої бази, "- повідомила прес-секретар Словацьких залізниць Martina Pavlíková.
Міністерство оборони повідомило про майбутню передачу ще на початку лютого У прес-релізі повідомляється, що в період з 7 по 12 лютого через територію Словаччину в цілому пройде 22 автомобільних і шість залізничних військовий конвоїв.
"Трансфери словацьких та іноземних військ виконуються через акти вправ, конференцій, ділових зустрічей та інших військових дій в рамках двостороннього співробітництва з військами НАТО. Найбільш важливі рухи буде супроводжувати військова поліція, "йдеться в повідомленні міністерства.

Трансфери автоколон через територію Словаччини є звичайним явищем протягом багатьох років. Після початку конфлікту в Україні посилиться нова стратегії НАТО, яка більше зосереджується на захисті своєї території. Стратегія включає в себе військові навчання в Східній Європі, і передача технології тренування між країнами.


Вернуться назад