Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Москаль розраховує, що цього року нардепи від Закарпаття принесуть області додаткових 130 мільйонів гривень (ВІДЕО)

Москаль розраховує, що цього року нардепи від Закарпаття принесуть області додаткових 130 мільйонів гривень (ВІДЕО)


10-02-2017, 17:32 Геннадій Москаль і далі сподівається на тісну співпрацю з народними депутатами України від Закарпаття.

Москаль розраховує, що цього року нардепи від Закарпаття принесуть області додаткових 130 мільйонів гривень (ВІДЕО)


Під час інтерв’ю телеканалу «Тиса-1» голова ОДА, зокрема, сказав:

– Закарпаття представляють у Верховній Раді більше десяти депутатів, однак тільки п’ятеро з них у 2016 році принесли своїй області додаткові надходження – Роберт Горват, Іван Крулько, Михайло Ланьо, Валерій Лунченко та Василь Петьовка. Загалом це 85,4 мільйонів гривень, які пішли на різні проекти соціально-економічного розвитку (ремонт шкіл, амбулаторій, доріг, монтаж систем опалення, водопостачання тощо). Нардепи ходили на бюджетний комітет, лобіювали інтереси області й таким чином «вибили» додаткові кошти. За що й отримали цього року найвищі відзнаки Закарпатської ОДА – «Золотих ведмедиків».
Я дуже сподіваюся, що в 2017 році народні депутати працюватимуть так само ефективно, більше того – до них приєднаються й інші колеги, що теж представляють Закарпаття у Верховній Раді. Очікуємо, що цього року область отримає в результаті лобіювання у Верховній Раді додатково 120 – 130 мільйонів гривень.

Повністю інтерв’ю Геннадія Москаля подається нижче:


Вернуться назад