Закарпатський кореспондент > Культура / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті стартує конкурс-фестиваль мистецтв "Stankovych fest"

На Закарпатті стартує конкурс-фестиваль мистецтв "Stankovych fest"


7-02-2017, 14:27 У четвер у с. Солочин на Свалявщині стартує перший Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв "Stankovych fest", покликаний відкрити нових зірок та виявити молоді таланти.

На Закарпатті  стартує конкурс-фестиваль мистецтв "Stankovych fest"


Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Учасники від 5-ти до 25-ти років змагатимуться три дні поспіль на фестивальних майданчиках у трьох номінаціях – музичне, хореографічне та образотворче мистецтво. У конкурсах виступатимуть як індивідуальні виконавці та ансамблі, так і великі колективи. Серед родзинок конкурсу - номінація «юний композитор».

Оцінюватиме виступи журі, в складі якого відомі діячі культури світового рівня. Серед них – Віктор Теличко, Володимир Микита, Михайло Чембержі, Андрій Показ, Віктор Плоскіна. Головуватиме в журі композитор Євген Станкович.

Фестивальні майданчики розгорнуться на базі двох санаторіїв – «Квітка полонини» та «Поляна».

Відкриє фестиваль-конкурс концерт за участі членів журі 9 лютого у санаторії «Квітка Полонини». Початок об 11.00. В той же день розпочнуться конкурсні прослуховування.

Урочисте нагородження та гала-концерт переможців відбудеться 12 лютого о 15.00 в атріумі будівлі Закарпатської ОДА.
Вернуться назад