Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Закарпатські рятувальники знайшли заблукалу на Драгобраті туристку з Дніпра

Закарпатські рятувальники знайшли заблукалу на Драгобраті туристку з Дніпра


7-02-2017, 10:27 Вчора, 6 лютого, о 18:10 до Служби порятунку «101» повідомили, що в районі полонини Урда, Рахівського району Закарпатської області потребує допомоги 28-річна туристка із м. Дніпро. Катаючись на лижах на полонині Драгобрат, в умовах незнайомої місцевості та сильного туману, відпочивальниця втратила орієнтири й заблукала.

Закарпатські рятувальники знайшли заблукалу на Драгобраті туристку з Дніпра


Пошуково-рятувальні роботи проводило 5 професіоналів гірського пошуково-рятувального відділення смт Ясіня. О 20:15 туристку відшукали в районі полонини Урда та доправили до її тимчасового місцяпроживання на турбазу «Драгобрат».

Як повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області, стан здоров’я молодої жінки був задовільний, медичної допомоги не потребувала. Хоча для туристки могло закінчитися все набагато гірше, з огляду на те, що на високогір’ї вже була темна пора, сильний туман та вітер.

Рятувальники вкотре звертають увагу громадян на необхідності дотримання заходів безпеки, подорожуючи туристичними маршрутами українських Карпат. Якщо ж ви все-таки вирішили підкорювати гірські схили, обов’язково попередньо зареєструйтеся в найближчому гірському пошуково-рятувальному відділенні й отримайте консультацію рятувальників.
Вернуться назад