Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті працівники автомайстерні продали авто, яке їм дали відремонтувати

На Закарпатті працівники автомайстерні продали авто, яке їм дали відремонтувати


7-02-2017, 10:15 У Виноградові два працівники автомайстерні викрали і продали автомобіль ВАЗ-21010, який власник залишив їм для ремонту, а сам поїхав за кордон. На викрадачів авто очікує кримінальна відповідальність

На Закарпатті працівники автомайстерні продали авто, яке їм дали відремонтувати


Працівники кримінальної поліції м.Виноградова викрили двох жителів райцентру віком 23 і 30 років, які працюють в місцевій автомайстерні. Як з’ясували правоохоронці, ці чоловіки викрали ще в травні минулого року чужий автомобіль ВАЗ-21010.

Цю машину 2013 р.в. власник пригнав у майстерню на ремонт, а сам поїхав на заробітки за межі області. Не дочекавшись грошей за виконану роботу, горе-майстри вирішили «загнати» чужу червону «десятку». Продали її запівдарма аж у Тячівський район.

Повернувшись додому і не виявивши свого автомобіля, власник звернувся із заявою в поліцію. Під тиском зібраних доказів підозрювані зізналися, куди поділася машина, яку їм дали на ремонт.

На обох крадіїв очікує кримінальна відповідальність. Машину буде повернуто власнику. Вирішується питання про оголошення підозри фігурантам справи, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Вернуться назад