Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > В пункті пропуску «Лужанка» угорець пропонував прикордоннику хабар

В пункті пропуску «Лужанка» угорець пропонував прикордоннику хабар


6-02-2017, 10:49 Державна прикордонна служба України продовжує вживати комплексних заходів, направлених на протидію корупції серед персоналу відомства.

В пункті пропуску «Лужанка» угорець пропонував прикордоннику хабар


Вчора, 5 лютого, прикордонники відділу «Лужанка» Мукачівського загону в рамках проведення акції «Вільні від корупції» зафіксували чергову спробу давання неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

До пункту пропуску «Лужанка» на виїзд з України прибув 50-річний громадянин Угорщини. Під час проходження прикордонного контролю охоронці кордону виявили, що чоловік перевищив встановлений термін перебування в Україні.

У ході з'ясування обставин правопорушення, іноземець запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 200 гривень, на що отримав категоричну відмову.

Щодо можливих ознак злочину передбаченого ч.1 статті 369 кримінального кодексу України, з метою прийняття правового рішення, по даному факту було повідомлено співробітників поліції .

Крім того даного громадянина за порушення передбачене ч 2. ст.. 203 КУпАП ( Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.
Вернуться назад