Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Словаки почали розбирати льодовий затор в Ужі важкою технікою

Словаки почали розбирати льодовий затор в Ужі важкою технікою


6-02-2017, 10:18 За результатами поїздки начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса Володимира Чіпака в Кошицький край (Словаччина) словацькі водники прийняли рішення розблокувати льодохід в р.Уж на своїй території з допомогою важкої техніки.

Словаки почали розбирати льодовий затор в Ужі важкою технікою


– Підривати льодовий затор, який починається біля с.Пінковце, неможливо через близькість гідрологічного посту та житлових будинків, – зазначає Геннадій Москаль. – Тому водники звільнять русло річки від великих брил екскаваторами, які мають виліт стріли до 25 метрів. Роботи вже почалися, рівень води в Ужі на українській території знаходиться в межах норми, загрози підтоплень немає.

Нагадаємо, що в неділю (5.02) увечері через велетенський льодовий затор завдовжки понад 5 кілометрів, що почався в р.Уж на території Словаччини, виникла загроза підтоплень частини Ужгорода та сусіднього с.Сторожниця. Для розблокування льодоходу розглядалася можливість використання для підривних робіт піротехнічної бригади Закарпатського управління Держслужби з надзвичайних ситуацій.
Вернуться назад