Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті штормове попередження: мешканців краю просять бути уважними на дорозі

На Закарпатті штормове попередження: мешканців краю просять бути уважними на дорозі


6-02-2017, 09:05
На Закарпатті штормове попередження: мешканців краю просять бути уважними на дорозі


Рятувальники звернулися до гостей та мешканців Закарпаття з важливим повідомленням. 6 лютого у краї оголошено штормове попередження.

За даними У ДСНС України в Закарпатській області, у високогір"ї та гірських районах Закарпатської області утримується ІV (високий) рівень лавинної небезпеки, існує загроза зсувів снігу на дороги.

Вранці 6-го лютого на більшій частині території Закарпатської області та по м. Ужгород очікуються тумани з видимістю 200-500 м, місцями 50-100 м.

За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології на території області 06 лютого очікується: хмарно, вночі слабкі опади, вдень без істотних опадів. На більшості доріг ожеледиця. Вночі та вранці тумани. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря вночі 2° тепла - 3° морозу, вдень 2-7° тепла, у горах місцями 0-3° морозу.

По м. Ужгород: хмарно, без істотних опадів. На нерозчищених ділянках доріг - ожеледиця. Вночі та вранці туман. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря вночі 0-2° тепла, вдень 5-7° тепла.
Вернуться назад