Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / Головні новини / ukrnet > На Закарпатті зійшли лавини: снігові маси перекрили автошляхи місцевого значення

На Закарпатті зійшли лавини: снігові маси перекрили автошляхи місцевого значення


2-02-2017, 14:52 Одразу два випадки сходження снігових мас на автошляхи місцевого значення зафіксовано у Закарпатті, повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

На Закарпатті зійшли лавини: снігові маси перекрили автошляхи місцевого значення


У першому випадку подія сталася 02 лютого о 12:10. В оперативно-рятувальну повідомили про сходження снігових мас об’ємом близько 85 куб. м на автошлях місцевого значення Синевир-Колочава-Буштино на 11+900 км, в районі с. Вільшани Хустського району. Як наслідок, було перекрито рух автомобільного транспорту в обох напрямках.

Для розчистки дорожнього полотна від снігу було залучено працівників та спецтехніку від Хустського райавтодору. О 13:20 дорожнє полотно було розчищено повністю, відтак, рух автомобільного транспорту в обох напрямках відновлено.

А о 12:32 аналогічний випадок стався на автошляху між населеними пунктами Нересниця та Широкий Луг Тячівського району. Там зафіксовано сходження снігових мас об’ємом близько 150 куб. м.

Наразі, над розчисткою дорожнього полотна працює техніка та працівники від Тячівського райавтодору.

Жертв та травмованих внаслідок подій немає
Вернуться назад