Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Чергове резонансне викриття корупції на Закарпатті: на цей раз серед прикордонників

Чергове резонансне викриття корупції на Закарпатті: на цей раз серед прикордонників


27-01-2017, 14:26 Як повідомляють в Держприкордонслужбі України, на Закарпатті викрили можливо причетних до контрабанди прикордонників Мукачівського загону.

Чергове резонансне викриття корупції на Закарпатті: на цей раз серед прикордонників


Нещодавно офіцери внутрішньої та власної безпеки отримали дані про можливі зловживання прикордонниками відділу «Ділове» Мукачівського загону. Стало відомо, що військовослужбовці з корисною метою використовували службове становище та порушували правила несення прикордонної служби.

Зокрема, змовившись, двоє військовослужбовців сприяли контрабандистам у порушенні державного кордону України для незаконного переміщення тютюнових виробів у Румунію. Для цього прикордонники під час несення служби завчасно залишали ділянки відповідальності та відхилялися від маршруту патрулювання.

Наразі стосовно військовослужбовців, які за незаконну оборудку загалом планували отримати близько 20 тисяч гривень, призначено службове розслідування, а до військової прокуратури Ужгородського гарнізону направлено повідомлення про виявлення ознак злочину за ст. 368 ККУ (одержання хабара).

Як повідомляв Закарпатський Кореспондент, в Ужгороді було викрито корупційну схему одержання неправомірної вигоди працівниками міськради через посередників за вирішення «земельних питань». Підозру оголошено двом чиновникам.
Вернуться назад