Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Ужгородські депутати підтримали Програму розвитку транскордонного співробітництва

Ужгородські депутати підтримали Програму розвитку транскордонного співробітництва


26-01-2017, 10:27
Ужгородські депутати підтримали Програму розвитку транскордонного співробітництва
Ужгородські депутати підтримали Програму розвитку транскордонного співробітництва, туризму та формування позитивного міжнародного інвестиційного іміджу на 2017-2022 роки. Транскордонне співробітництво, йдеться у документі, дає додаткові інструменти для впровадження проектів у сфері інфраструктури, туризму, транспорту, культури, охорони довкілля, посилення економічних зв’язків та бізнес-активності.

Також це підготовка та розробка спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інституту сусідства, завдяки чому Ужгород може отримати значні фінансові ресурси в рамках міжнародної технічної допомоги. А саме - залучити необхідні кошти міжнародної технічної допомоги для вирішення проблем у пріоритетних сферах його розвитку.

Туристична галузь є однією з пріоритетних у соціально-економічному розвитку міста, однак її ефективному функціонуванню заважає комплекс проблем, що зумовлені:

- недостатнім обсягом інвестування у розвиток галузі;
- відсутністю комплексного підходу до реклами туристичного потенціалу міста Ужгород;
- відсутністю єдиної цілісної системи координації розвитку сфери туризму в місті; - недостатньою роботою при формуванні брендінгу та просуванню туристичного іміджу міста.

Для вирішення проблем розвитку туризму міста чи території і пропонується реалізація програм та ініціатив за участі представників освітніх закладів, органів влади, бізнесу, громадських організацій та медіа.
Фінансування Програми на 6 років передбачає виділення з міського бюджету 4 мільйонів 490 тисяч гривень. На 2017-ий – 890 тисяч гривень.
Вернуться назад