Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > У складському приміщенні в Тячеві виявили 4 пакетики з амфетаміном (ФОТО)

У складському приміщенні в Тячеві виявили 4 пакетики з амфетаміном (ФОТО)


26-01-2017, 10:07
У складському приміщенні в Тячеві виявили 4 пакетики з амфетаміном (ФОТО)
Тячівські правоохоронці в ході санкціонованого обшуку складського приміщення в місті виявили 4 пакетики з синтетичним наркотиком амфетамін загальною вагою близько 100 грамів.

Затримано також 34-річного чоловіка, в якого вилучили спецприладдя для вживання наркотиків. Поліція розпочала за даним фактом кримінальне провадження.

25 січня тячівські поліцейські провели санкціонований судом обшук у складських приміщеннях у м.Тячеві, які належать місцевій мешканці.

У приміщенні складу правоохоронці виявили 35-річного тячівця, який поводив себе підозріло. Під час огляду в чоловіка знайшли спеціальний металевий пристрій для вживання наркотиків, так званий бульбулятор.

Окрім того, в роздягальні складу знайшли аналогічний пристрій, а також 4 поліетиленові пакетики з розфасованим порошком, схожим на синтетичний наркотик амфетамін, загальною вагою близько 100 грамів. Також там був шкіряний пенал, в якому знайшли знаряддя для вживання наркотиків.

Усе вилучене направлено на експертизу. За фактом незаконного зберігання наркотиків (ст.307 Кримінального кодексу України) поліція розпочала кримінальне провадження.

У складському приміщенні в Тячеві виявили 4 пакетики з амфетаміном (ФОТО)

Вернуться назад