Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті службовий собака "винюхав" сховані у автівці сигарети (ВІДЕО)

На Закарпатті службовий собака "винюхав" сховані у автівці сигарети (ВІДЕО)


25-01-2017, 10:33 За минулу добу закарпатські прикордонники виявили більше 3 тисяч пачок цигарок.

На Закарпатті службовий собака "винюхав" сховані у автівці сигарети (ВІДЕО)


Протягом доби прикордонники Мукачівського загону не допустили переміщення більше 3 тисяч пачок тютюнової контрабанди. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

Так, учора контрабандний тютюн намагалась провезти громадянка Угорщини через пункт пропуску «Дякове», що на кордоні з Румунією. Аби приховати сигарети від прикордонно-митного контролю, жінка запакувала ними задні сидіння свого авто «Фольксваген».

На сховок прикордонникам «вказав» службовий собака, натренований на пошук курива. Всього у ході огляду правоохоронці виявили та вилучили 140 пачок сигарет. Окрім сигарет, жінка позбавилась й свого авто 2001 року випуску.

Ще 2880 пачок сигарет виявили прикордонники відділу «Ділове». Під час перевірки отриманої інформації про ймовірну протиправну діяльність на кордоні, прикордонний наряд виявив 6 пакунків сигарет. Контрабандний тютюн правопорушники намагались приховати під снігом. Виявлені сигарети було доставлено у прикордонний підрозділ.


Вернуться назад