Закарпатський кореспондент > Останні новини / Технології > Google планує позбавитися інтерфейсу

Google планує позбавитися інтерфейсу


21-01-2017, 13:24 Скоро колишній інтерфейс Google+ стане недоступний.

Google планує позбавитися інтерфейсу


Компанія оновила свій сервіс в 2015 році, додавши в нього спільноти і колекції, однак користувачі завжди могли повернутися до класичного інтерфейсу за допомогою спеціальної кнопки в лівому нижньому кутку, повідомляє «3Dnews».

24 січня Google збирається прибрати цю кнопку.

На даний момент при натисканні на кнопку повернення до стандартної версії сайту з’являється повідомлення: «Увага! Скоро колишній інтерфейс Google+ стане недоступний. Не турбуйтеся – всі ваші фото, відео та інші матеріали збережуться».

При переході до старого варіанту інтерфейсу в верхній частині сторінки компанія попереджає: «Сервіс Google+ скоро буде оновлений. Щоб перейти на нову версію, натисніть тут».

В анонсі менеджер з продукту Google+ Даніель Баклі розповіла, що соціальну мережу з остаточним переходом на новий дизайн очікує низка нововведень. Серед них – можливість приховувати найменш важливі коментарі та масштабувати фотографії в веб-версії соціальної мережі. Крім усього іншого, вона заявила, що 24 січня в новій версії сервісу стане доступний розділ «Події» зі старого варіанту соціальної мережі.

Джерело
Вернуться назад