Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Із нагоди відзначення Дня Соборності України в Ужгороді відбудеться ряд заходів

Із нагоди відзначення Дня Соборності України в Ужгороді відбудеться ряд заходів


20-01-2017, 11:50
Із нагоди відзначення Дня Соборності України в Ужгороді відбудеться ряд заходів
У неділю, 22 січня, в Ужгороді відбудеться ряд заходів до Дня Соборності України. Про це повідомляє прес-слуєбаУжгородської міської ради.

Урочистості за участі керівництва області та міста розпочнуться о 10.45 відкриттям пам’ятної дошки голові Центральної Ради Української Народної Республіки Михайлу Грушевському на фасаді Будинку профспілок (площа Народна, 3).Одразу після цього присутні покладуть квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку на площі Народній.

Об 11.00 у пам’ять про Акт злуки молодь розгорне на площі Народній стометровий Прапор України і урочистою ходою понесе набережною Незалежності до пам’ятника президенту Карпатської України Августину Волошину.

Уже традиційно естрадно-духовий оркестр Закарпатської обласної філармонії підготував до Дня Соборності України велику концертну програму з кращих зразків вітчизняної музики. На сцені краю разом з естрадно-духовим оркестром виступить, зокрема, струнна група камерного оркестру філармонії. Початок концерту о 16.00.
Вернуться назад