Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини > Іноземні війська прибудуть в Україну для спільних навчань: Рада дала згоду

Іноземні війська прибудуть в Україну для спільних навчань: Рада дала згоду


19-01-2017, 13:14 Верховна Рада України дозволила допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2017 році для участі у військових навчаннях.

Іноземні війська прибудуть в Україну для спільних навчань: Рада дала згоду


Законопроект №5636 про затвердження відповідного рішення президента на засіданні в четвер підтримали 236 народних депутатів.

Внесений Президентом України Петром Порошенком законопроект передбачає допуск на територію країни в 2017 році підрозділів збройних сил іноземних держав для участі в багатонаціональних навчаннях з підготовки підрозділів збройних сил, а також українсько-американських навчаннях "Сі Бриз-2017" і "Репід Трайдент-2017"

У пояснювальній записці до законопроекту мовиться, що в межах багатонаціональних навчань з підготовки підрозділів збройних сил пропонується допустити на територію України терміном до 365 днів до 3 тис. військовослужбовців ЗС США, інших держав-членів НАТО та держав-учасників програми "Партнерство заради миру" з озброєнням і військовою технікою, в тому числі і до 6 літаків та вертольотів.

В межах українсько-американських навчань "Сі Бриз-2017" пропонується допустити на територію України в липні – вересні 2017 року на термін до 25 діб до 2,5 тис. військовослужбовців ЗС США, інших держав-членів НАТО та держав-учасників програми "Партнерство заради миру" з озброєнням і військовою технікою, до 10 кораблів, до 5 підводних човнів, до 10 літаків і вертольотів, до 60 одиниць колісної техніки.

Також у межах українсько-американських навчань "Репід Трайдент-2017" пропонується допустити на територію України в червні – листопаді 2017 року терміном до 25 діб до 2 тис. військовослужбовців США, інших держав-членів НАТО та держав-учасників програми "Партнерство заради миру" з озброєнням і військовою технікою, до 6 літаків, до 10 вертольотів.

Джерело
Вернуться назад