Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Уряд змінив порядок працевлаштування іноземців в Україні

Уряд змінив порядок працевлаштування іноземців в Україні


18-01-2017, 17:50 Уряд вніс зміни до Порядку видачі, продовження та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні, затвердженого постановою від 27.05.2013 № 437. Про це повідомили у прес-службі Міністерства соціальної політики.

Уряд змінив порядок працевлаштування іноземців в Україні


Так, вперше роботодавцям надано право на застосування праці іноземного фахівця на кількох керівних або управлінських посадах (за сумісництвом), що є важливим для підприємств, створених із залученням іноземних інвестицій.

Також уточнили норми порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства з метою їх однозначного застосування.

При цьому оскільки застосування праці іноземців в Україні створює конкуренцію громадянам України, зберегли вимоги щодо захисту національного ринку праці від некваліфікованої іноземної робочої сили та передбачили, що дозвіл надаватиметься кваліфікованим іноземним працівникам і тільки за умови відсутності безробітних відповідної кваліфікації на обліку в державній службі зайнятості.

Введена норма щодо повернення роботодавцю документів, поданих для продовження дії дозволу в разі відмови регіонального центру зайнятості у продовженні дії дозволу.

Із 7 робочих до 10 календарних днів збільшується строк подання копії укладеного між роботодавцем та іноземцем трудового договору (контракту), а також вводиться обов’язок роботодавця щодо укладення трудового договору (контракту) з іноземцем не пізніше ніж через 90 календарних днів від початку дії дозволу.
Джерело
Вернуться назад